Skarga na ekipę sprzątającą blok wzór

17 

Mieszkańcy bloku mogą dbać o czystość na klatkach schodowych oraz przed blokiem samodzielnie, sprzątając części wspólne naprzemiennie zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Innym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania zewnętrznej firmie, czym na wniosek lokatorów zajmuje się zarządca budynku – spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa. Koszty takiej usługi mieszkańcy pokrywają solidarnie.

Mają zatem prawo wymagać, aby usługa została zrealizowana na odpowiednim poziomie. Jeśli praca ekipy sprzątającej pozostawia wiele do życzenia, warto rozważyć złożenie skargi na firmę, co może stanowić podstawę wypowiedzenia jej umowy o świadczenie usług sprzątających.

Skargę na ekipę sprzątającą blok należy kierować do wspólnoty lub spółdzielni, ponieważ to te podmioty w imieniu mieszkańców zawierają umowę z firmą sprzątającą.

W piśmie należy dokładnie opisać problem, którego dotyczy skarga. Warto także zgromadzić i dołączyć do niej dowody, które potwierdzają przytoczone argumenty. Skarga kierowana do administracji nie powinna być anonimowa. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór skargi na ekipę sprzątająca blok, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na ekipę sprzątającą blok wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-ekipe-sprzatajaca-blok-wzor
Skarga na ekipę sprzątającą blok wzór
17