Raport z wykonanej pracy wzór

17 

W niektórych zakładach pracy pracownicy mają obowiązek raportowania – przygotowywania raportów z wykonanej pracy. Dotyczy to tych osób, które pracują przy wspólnym projekcie na zmianę. Raport pełni bowiem rolę informacyjną.

Pozwala przekazać niezbędne informacje osobie przejmującej obowiązki pracownika. Informacje te powinny dotyczyć stanu realizacji zadania po to, aby kolejny pracownik nie powielał danych czynności i mógł lepiej zaplanować własną pracę.

Przygotowując raport z wykonanej pracy, należy mieć na uwadze, do kogo jest on kierowany. Taki dokument powinien być przejrzysty i zrozumiały dla każdej osoby. Dobrze jest, jeśli wszystkie raporty przygotowywane są według takiego samego schematu.

Treść raportu powinna zostać też podzielona na akapity, aby tekst stał się bardziej przejrzysty. Popularnym rozwiązaniem jest także przygotowywanie krótkich streszczeń z raportu, ujmujących cały dokument w przysłowiowej pigułce. Należy pamiętać, że raport, tak jak notatka służbowa, musi zawierać dane pracownika, który sporządził dokument.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór raportu z wykonanej pracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Raport z dnia pracy należy sporządzić w formie dokumentowej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Raport z wykonanej pracy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

raport-z-wykonanej-pracy-wzor
Raport z wykonanej pracy wzór
17