Przykładowa ocena pracownika księgowości – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak napisać ocenę pracy pracownika księgowości? Ocena pracownika księgowości to proces dokonywania oceny pracy pracownika zatrudnionego na stanowisku księgowego lub w dziale księgowości.

Ocena ta ma na celu określenie efektywności pracy pracownika, jakości pracy, skuteczności w rozwiązywaniu problemów, umiejętności organizacyjnych, umiejętności komunikacyjnych i innych aspektów związanych z wykonywaną przez niego pracą.

Ocena pracownika księgowości powinna być oparta na obiektywnych kryteriach i powinna uwzględniać zarówno osiągnięcia pracownika, jak i obszary, w których można byłoby poprawić jego efektywność.

Warto przy ocenie uwzględnić takie czynniki, jak np. jakość i terminowość przygotowywania dokumentów księgowych, zgodność z przepisami prawa podatkowego i rachunkowego, skuteczność w rozwiązywaniu problemów, umiejętności interpersonalne, samodzielność w pracy, punktualność, zaangażowanie i inicjatywa.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu – przygotowaliśmy gotowy wzór przykładowej oceny pracy pracownika księgowości, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Przykładowa ocena pracownika księgowości – wzór

  1. Klaudiusz Suwalski

    Rozbudowany przykład oceny, bardzo pomocy, dziękuję serdecznie!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowa-ocena-pracownika-ksiegowosci
Przykładowa ocena pracownika księgowości - wzór
17