Przykładowa ocena pracownika socjalnego – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak napisać ocenę pracy pracownika socjalnego? Ocena pracownika socjalnego to proces dokonywania oceny pracy pracownika zatrudnionego w sektorze pomocy społecznej, którego zadaniem jest udzielanie pomocy osobom potrzebującym, np. osobom starszym, niepełnosprawnym, bezrobotnym, osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub rodzinnej.

Ocena ta ma na celu określenie efektywności pracy pracownika socjalnego, jego umiejętności interpersonalnych, skuteczności w pracy z klientami oraz innych aspektów związanych z wykonywaną przez niego pracą. Przy ocenie pracownika socjalnego bierze się pod uwagę m.in. jakość pracy, skuteczność w rozwiązywaniu problemów, komunikację z klientami, umiejętności organizacyjne, kreatywność i innowacyjność w pracy, a także wiedzę i umiejętności z zakresu pomocy społecznej.

Ocena pracownika socjalnego jest ważna, ponieważ pozwala na identyfikację mocnych i słabych stron pracownika oraz na opracowanie planów rozwoju zawodowego. Wynik oceny może wpłynąć na decyzje dotyczące awansu, podwyżki, szkoleń i innych działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy pracownika socjalnego. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu – przygotowaliśmy gotowy wzór przykładowej oceny pracy pracownika socjalnego, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (1)

1 opinia dla Przykładowa ocena pracownika socjalnego – wzór

  1. Klaudia Smurańska

    Bardzo dobry wzór oceny, do wyboru dwie opinie 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowa-ocena-pracownika-socjalnego
Przykładowa ocena pracownika socjalnego - wzór
17