Protokół zdawczo odbiorczy – wzór ogólny

17 

Protokół zdawczo-odbiorczy jest dokumentem, który, choć nie jest wymagany, zdecydowanie zaleca się jego sporządzenie w określonych sytuacjach, takich jak przekazywanie nieruchomości, na przykład przy wynajmie mieszkania, sprzedaży nieruchomości czy przekazaniu obiektu budowlanego. Dzięki temu można uniknąć wielu nieporozumień na etapie przekazywania posiadłości.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór protokołu zdawczo odbiorczego – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Protokół ten powinien być sporządzony w chwili przekazania i zawierać niezbędne informacje, takie jak dokładny adres, spis wyposażenia, podpisy stron, miejsce i datę sporządzenia protokołu oraz dane osobowe stron.

Wszystkie te elementy mają na celu zabezpieczenie obu stron przed ewentualnymi problemami, które mogą wyniknąć z braku jasności co do stanu nieruchomości, wyposażenia czy innych istotnych aspektów.

W związku z tym termin sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego powinien być uzgodniony przez obie strony i najlepiej wyznaczony na dzień przekazania posiadłości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Protokół zdawczo odbiorczy – wzór ogólny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

protokol-zdawczo-odbiorczy-wzor-ogolny
Protokół zdawczo odbiorczy - wzór ogólny
17