Prośba o przepisanie oceny – wzór

17 

Student może ubiegać się o przepisanie oceny z przedmiotu zaliczonego na innym kierunku, a nawet na innej uczelni. W tym celu prośbę o przepisanie oceny kieruje się do dziekana, wraz z dowodami potwierdzającymi zaliczenie danego przedmiotu (indeks).  Dołączona informacja powinna wskazywać na formę zaliczenia, wymiar czasowy przedmiotu i liczbę zdobytych punktów ECTS.

Prośba o przepisanie oceny musi zostać zaakceptowana przez prodziekana. Pismo najlepiej sporządzić więc w oparciu o sprawdzony wzór prośby o przepisanie oceny, uwzględniający wszystkie wymagane elementy formalne. 

Warto pamiętać, że w przypadku przedmiotów o rozbieżnym nazewnictwie i treściach programowych, a także w przypadku niezgodności w zakresie wymiaru godzinowego oraz trybu zaliczania zajęć (egzamin/zaliczenie) dziekan może wystąpić z prośbą zaopiniowanie podania przez wykładowcę. Prośba o przepisanie oceny nie zostanie zaakceptowana jeśli przedmiot zaliczany był na I stopniu studiów, a ma zostać przepisany na II stopniu studiów.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby o przepisanie oceny, który pobierzesz poniżej:

Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o przepisanie oceny – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-przepisanie-oceny-wzor
Prośba o przepisanie oceny - wzór
17