Odwołanie od oceny pracy nauczyciela – wzór

17 

Oceny pracy nauczyciela dokonuje się na wniosek lub z inicjatywy dyrektora. Ocenę przygotowuje kierujący placówką w oparciu o kryteria ustalone w przepisach. Nauczycielowi od ustalonej oceny przysługuje odwołanie. Odwołanie od oceny pracy nauczyciela składa się w terminie 14 dni od daty jej doręczenia. 

Należy pamiętać, że wypełniony wzór odwołania od oceny pracy nauczyciela wnosi się do organu sprawującego nadzór nad szkołą, ale za pośrednictwem dyrektora szkoły. Dyrektor przekazuje takie odwołanie w terminie 5 dni. Do odwołania dyrektor dołącza też pisemne odniesienie się do zarzutów podniesionych przez nauczyciela w jego odwołaniu.

Co ważne, odwołanie od oceny pracy nauczyciela rozpatruje zespół oceniający powołany przez organ sprawujący nadzór pedagogiczny. Wystawiona przez ten zespół ocena pracy nauczyciela jest ostateczna, zatem nie można się od niej odwołać. Warto zadbać więc, aby odwołanie sporządzić jak najstaranniej, w oparciu o przepisy Karty nauczyciela.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór odwołania od oceny pracy nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odwołanie od oceny pracy nauczyciela – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odwolanie-od-oceny-pracy-nauczyciela-wzor
Odwołanie od oceny pracy nauczyciela - wzór
17