Podanie o zmianę godzin pracy – wzór

17 

Pracownik może świadczyć pracę w godzinach niestandardowych, według indywidualnie ustalonego czasu pracy, a także w przedziale czasowym w ramach elastycznego grafiku. Podanie o zmianę godzin pracy powinien skierować do swojego przełożonego, odpowiednio je przy tym uzasadniając. 

Indywidualny rozkład czasu pracy lub ruchomy czas pracy pracownik ustala w porozumieniu ze swoim pracodawcą, jeśli pozwala na to organizacja pracy w zakładzie oraz charakter wykonywanej przez pracownika pracy.

Podanie o zmianę godzin pracy daje pracownikowi możliwość ustalenia nowych godzin rozpoczynania i kończenia pracy lub przedziału czasowy, w którym pracownik będzie rozpoczynał pracę wedle uznania. 

Aby podanie o zmianę godzin pracy zostało rozpatrzone pozytywnie, pracownik musi starannie je uzasadnić. W większości przypadków, prośby tego typu motywuje się między innymi koniecznością sprawowania opieki nad dzieckiem (odprowadzanie i odbieranie z przedszkola/szkoły) lub kwestiami związanymi z dojazdem do pracy (rozkład jazdy środków komunikacji).

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania o zmianę godzin pracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o zmianę godzin pracy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-zmiane-godzin-pracy-wzor
Podanie o zmianę godzin pracy - wzór
17