Podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie – wzór

17 

Dyrekcja szkoły samodzielnie decyduje o przydzieleniu dzieci do poszczególnych klas, zwykle na podstawie kolejności złożonych przez rodziców dokumentów. Jeśli opiekunom zależy, aby dwójka dzieci uczyła się razem w jednej grupie, mają oni prawo wnieść podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie, jednak dopiero po oficjalnym ogłoszeniu podziału na grupy. Pomaga to bowiem uniknąć szkole bałaganu. 

Co ważne, wzór podania o umieszczenie dzieci w jednej klasie może dotyczyć jedynie dwójki dzieci. Najczęściej wykorzystują go rodzice rodzeństwa przyrodniego czy rodzice, którzy dobrze się znają, a także są sąsiadami.

Podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie musi zostać solidnie uzasadnione. Na podstawie takiego uzasadnienia dyrekcja podejmie bowiem decyzję o ewentualnym przeniesieniu dziecka z jednej klasy do drugiej.

Argumenty wykorzystane w takim podaniu powinny być więc obiektywnie ważne. Rodzice mogą powołać się na przykład na chęć wspólnego dowożenia dzieci do szkoły, na fakt zamieszkania z dala od innych rówieśników, czy też na możliwość zapewnienia dzieciom większego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w nowej grupie.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o umieszczenie dzieci w jednej klasie, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-umieszczenie-dzieci-w-jednej-klasie-wzor
Podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie - wzór
17