Podanie dzieci w jednej klasie – wzór

17 

Podanie o umieszczenie dzieci w jednej klasie można złożyć w momencie, kiedy listy uczniów z podziałem na grupy zostały już opublikowane. Taki wniosek może dotyczyć tylko dwójki dzieci i powinien zostać stosownie uargumentowany. Decyzję w sprawie podejmuje dyrekcja w oparciu o przedstawione przez rodzica uzasadnienie. 

Wypełniając wzór podania o dzieci w jednej klasie, należy ująć w nim argumenty, które przekonają dyrekcję do przeniesienia jednego ucznia „kosztem” drugiego. Najczęściej powodami uzasadniającymi umieszczenie dzieci w jednej klasie są takie okoliczności jak fakt mieszkania w bliskim sąsiedztwie, często daleko od szkoły.

Z tego względu rodzice mogą bowiem dowozić dzieci do placówki na zmianę. Co więcej, chodzenie do jednej klasy umożliwi dzieciom z sąsiedztwa wspólną naukę i przekazywanie sobie informacji na wypadek choroby.

Podanie o dzieci w jednej klasie składają najczęściej rodzice rodzeństwa przyrodniego, a także znajomi, których dzieci bardzo dobrze się znają. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o dzieci w jednej klasie, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie dzieci w jednej klasie – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-dzieci-w-jednej-klasie-wzor
Podanie dzieci w jednej klasie - wzór
17