Wniosek o pozostawienie ucznia w tej samej klasie wzór

17 

Pozostawienie ucznia w tej samej klasie to inaczej powtarzanie klasy (roku). Taka możliwość dotyczy klas 1-3 szkoły podstawowej, których uczeń otrzymuje promocję do wyższej klasy automatycznie, bez względu na uzyskiwane wyniki w nauce. Powtarzanie roku odbywa się na wniosek rodziców lub wychowawcy. Wniosek o pozostawienie ucznia w tej samej klasie składa się do rady pedagogicznej. 

Wzór wniosku o pozostawienie ucznia w tej samej klasie mogą wykorzystać rodzice dziecka, które nie radzi sobie z nauką na takim samym poziomie jak inne dzieci w tym samym wieku. Wniosek trzeba odpowiednio uzasadnić, a w zależności od sytuacji takim uzasadnieniem może być niezadowalający poziom przyswojonej wiedzy, zły stan emocjonalny dziecka czy też zły stan zdrowia dziecka. 

Chociaż wniosek o pozostawienie ucznia w tej samej klasie rozpatruje rada pedagogiczna, mając na uwadze dobro dziecka, to pismo w tej sprawie składa się w sekretariacie szkoły.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o pozostawienie ucznia w tej samej klasie, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o pozostawienie ucznia w tej samej klasie wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-pozostawienie-ucznia-w-tej-samej-klasie-wzor
Wniosek o pozostawienie ucznia w tej samej klasie wzór
17