Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej wzór

(1 opinia klienta)

17 

W przypadku, kiedy student nie może przystąpić do obrony pracy dyplomowej w wyznaczonym terminie, powinien skierować odpowiedni wniosek o jego przesunięcie do rektora. Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej należy złożyć w dziekanacie danego wydziału osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. W niektórych przypadkach, z wnioskiem w tej sprawie w imieniu studenta może wystąpić też jego promotor.

Ponieważ sporządzenie pisma do rektora nie jest łatwe, warto wykorzystać wzór podania o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami i uzasadnieniem. Pismo łączy prośbę o przesunięcie terminu obrony z wnioskiem o wyznaczenie nowego, dogodnego terminu egzaminu dyplomowego. 

Warto pamiętać, że kluczowym elementem podania o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej jest jego uzasadnienie, czyli wyjaśnienie, dlaczego podejście do obrony w pierwotnym terminie jest dla studenta niemożliwe.

Wszelkie wyjaśnienia przygotowane przez studenta powinny znajdować odzwierciedlenie w rzeczywistości tak, aby można było je udowodnić, np. zaświadczenie lekarskie w przypadku choroby czy zaświadczenie pracodawcy w przypadku zatrudnienia.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

Wzór zawiera przykładowe uzasadnienie podania o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej.

1 opinia dla Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej wzór

  1. Maria Studziel

    Mi bardzo pomógł przykład uzasadnienia podania, a do wyboru jest ich kilka.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przesuniecie-terminu-obrony-pracy-dyplomowej-wzor
Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej wzór
17