Podanie o przeniesienie licznika energii elektrycznej – wzór

17 

Podanie o przeniesienie licznika energii elektrycznej składa się w sytuacjach, gdy konieczne jest zmienienie lokalizacji urządzenia pomiarowego z powodu remontu, rozbudowy, zmiany układu pomieszczeń lub też z innych różnych przyczyn.

Podanie o przeniesienie licznika energii elektrycznej powinno być sporządzone i złożone przed przystąpieniem do prac związanych z przeniesieniem licznika, aby operator mógł ocenić możliwość realizacji takiego zlecenia i wydanie pozwolenia.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór podania o przeniesienie licznika energii – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

W podaniu o przeniesienie licznika energii elektrycznej należy uwzględnić datę i miejsce sporządzenia pisma, a także dane wnioskodawcy, takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer klienta.

Treść podania powinna zawierać informacje dotyczące obecnej lokalizacji urządzenia oraz miejsca, w które planuje się go przenieść. Warto również wskazać powód, aby lepiej uzasadnić potrzebę zmiany lokalizacji.

Po złożeniu podania, operator sieci energetycznej ma obowiązek odpowiedzieć na wniosek, udzielając informacji, czy przeniesienie licznika będzie możliwe do zrealizowania.

W odpowiedzi może zawrzeć także informację o tym, czy roboty przy przenoszeniu można wykonać samodzielnie z pomocą prywatnego elektryka, czy konieczne jest skorzystanie z usług osoby oddelegowanej przez dostawcę energii.

Na koniec dokumentu, ważne jest umieszczenie czytelnego podpisu wnioskodawcy, aby potwierdzić autentyczność i pełnomocnictwo osoby składającej podanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie licznika energii elektrycznej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-licznika-energii-elektrycznej-wzor
Podanie o przeniesienie licznika energii elektrycznej - wzór
17