Podanie o przedłużenie sesji – wzór

17 

Przedłużenie sesji to rozwiązanie dla tych studentów, którym nie udało się zaliczyć wszystkich egzaminów w terminie pierwotnym i poprawkowym. Podanie o przedłużenie sesji należy kierować do prodziekana danego wydziału, składając je w odpowiednim dziekanacie. Pismo musi zawierać wszystkie dane studenta, a także stosowne uzasadnienie. Warto więc przygotować je w oparciu o gotowy wzór podania o przedłużenie sesji, który można uzupełnić o dowody potwierdzające przedstawione uzasadnienie.

Jak uzasadnić podanie o przedłużenie sesji? W tym miejscu student powinien wyjaśnić, dlaczego nie udało mu się zaliczyć egzaminów w poprzednich terminach. Może powołać się na zły stan zdrowia czy też na brak czasu spowodowany pracą zarobkową – w zależności od sytuacji. Niezależnie od uzasadnienia, student powinien być w stanie udowodnić prawdziwość przytoczonych argumentów, czyli przedstawić dowody na ich potwierdzenie.

Po złożeniu podania o przedłużenie sesji student oczekuje na odpowiedź. Jeśli uzyska zgodę, może we własnym zakresie ustalić z wykładowcą dogodny termin egzaminu. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przedłużenie sesji, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przedłużenie sesji – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przedluzenie-sesji-wzor
Podanie o przedłużenie sesji - wzór
17