Podanie o przedłużenie umowy o pracę z powodu kredytu – wzór

17 

Z perspektywy instytucji finansowych udzielenie kredytu osobie zatrudnionej na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem – niemalże gwarantuje terminową spłatę rat.

Jeśli więc pracownik chce ubiegać się o kredyt, powinien dążyć do zawarcia z pracodawcą umowy o pracę na jak najdłuższy okres, a najlepiej na czas nieokreślony.

Należy pamiętać, że pracodawca może zawrzeć z tym samym pracownikiem maksymalnie 3 umowy na czas określony lub umowę/y na okres nieprzekraczający łącznie 33 miesięcy. Podanie o przedłużenie umowy o pracę z powodu kredytu może prowadzić zatem również do przekształcenia umowy o pracę na czas określony w umowę na czas nieokreślony. 

Sporządzając taki wniosek o przedłużenie umowy o pracę, pracownik musi pamiętać, że chęć uzyskania przez niego kredytu nie stanowi dla pracodawcy żadnego argumentu. Podanie powinno odwoływać się zatem do innych kwestii, takich jak kompetencje pracownika, jego osiągnięcia czy podnoszenie kwalifikacji. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania o przedłużenie umowy o pracę z powodu kredytu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przedłużenie umowy o pracę z powodu kredytu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przedluzenie-umowy-o-prace-z-powodu-kredytu-wzor
Podanie o przedłużenie umowy o pracę z powodu kredytu - wzór
17