Pismo do Orange o usunięcie słupa telefonicznego – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Pismo do Orange o usunięcie słupa telefonicznego powinno być sporządzone w sytuacjach, gdy słup telefoniczny na przykład przeszkadza w budowie lub rozbudowie budynku, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa lub znacznie utrudnia korzystanie z nieruchomości.

Pierwszym krokiem w przygotowaniu takiego pisma jest zebranie odpowiednich danych teleadresowych siedziby firmy, do której należy słup telefoniczny, które można znaleźć na stronie internetowej operatora.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór pisma do Orange o usunięcie słupa telefonicznego z działki  – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

Następnie w dokumencie należy umieścić dane właściciela działki, na której znajduje się słup telefoniczny, oraz datę i miejsce sporządzenia pisma. W treści pisma ważne jest, aby zawrzeć wyraźne wezwanie do usunięcia obiektu i określenie daty, do jakiej oczekuje się podjęcia wymaganego działania.

Chociaż nie ma wymogu podawania przyczyny żądania usunięcia słupa telefonicznego, warto dodać uzasadnienie, przyczyniające się do szybszego rozpatrzenia sprawy.

Uzasadnienie może obejmować konkretne problemy wynikające z obecności słupa na działce. Pismo powinno być napisane w sposób klarowny i zrozumiały, zachowując oficjalny ton.

1 opinia dla Pismo do Orange o usunięcie słupa telefonicznego – wzór

  1. Mariusz Będzik

    Pismo stworzone na zadowalającym poziomie. Pozdrawiam.

    • Grzegorz Szwaciński

      Dziękujemy Panie Mariuszu za pozytywny komentarz dla naszego pisma!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-orange-o-usuniecie-slupa-telefonicznego-wzor
Pismo do Orange o usunięcie słupa telefonicznego - wzór
17