Petycja o przywrócenie nauczyciela – wzór

17 

Jak napisać petycję o przywrócenie nauczyciela? Zmiana nauczyciela prowadzącego dany przedmiot lub wychowawcy klasy na innego nauczyciela w trakcie trwania roku szkolnego, lub na jego przełomie nie jest łatwe ani dla uczniów, ani dla ich rodziców, szczególnie jeśli nauczyciel ten świetnie dogaduje się z uczniami, świetnie edukuje i ma dobry kontakt z rodzicami dzieci.

Zatem jeśli rodzice dzieci chcą, aby dyrektor szkoły przywrócił nauczyciela na poprzednie stanowisko, rodzice powinni zwrócić się z odpowiednią prośbą do dyrektora szkoły. Jak napisać petycję o przywrócenie nauczyciela na poprzednie stanowisko?

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór petycji, którą pobierzesz, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Czym jest petycja?

Petycja jest formą pisemnej prośby lub apelu skierowanego do określonej jednostki (w naszym przypadku dyrektora szkoły), który jest odpowiedzialny za podejmowanie decyzji.

Petycja jest narzędziem, które pozwala obywatelom wyrazić swoje opinie, zaniepokojenia, żądania lub postulaty w związku z daną kwestią (w tym przypadku przywróceniem nauczyciela na stanowisko).

Po zebraniu odpowiedniej liczby podpisów i złożeniu petycji u dyrektora szkoły organ ten będzie miał obowiązek zająć się postulatem i odpowiedzieć na niego w określonym terminie.

Powody zmiany nauczyciela na innego

Istnieje wiele powodów, dla których zachodzi potrzeba zmiany nauczyciela na innego. Oto kilka najczęstszych przyczyn, dla których dyrektor szkoły dokonuje zmiany/zamiany nauczyciela:

  • Niedopasowanie pedagogiczne.
  • Brak efektywności i wyników w nauce.
  • Konflikty interpersonalne na linii nauczyciel – rodzice.
  • Zmiana podejścia edukacyjnego.
  • Zmiana przedmiotu.
  • Brak komunikacji.
  • Różnice w oczekiwaniach.
  • Zmiany w planach edukacyjnych.

Aby ułatwić Ci sporządzenie petycji, w której jako rodzice będzie wnosić o przywrócenie nauczyciela na poprzednie stanowisko – sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór petycji, która pobierzesz u góry, klikając w przycisk: „Kupuję dostęp do wzoru pisma”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Petycja o przywrócenie nauczyciela – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

petycja-o-przywrocenie-nauczyciela-wzor
Petycja o przywrócenie nauczyciela - wzór
17