Notatka służbowa – Złe zachowanie pracownika – wzór

17 

Złe zachowanie pracownika powinno zostać udokumentowane przez przełożonego za pomocą notatki służbowej. Takie proste pismo pełni rolę dowodową i może stanowić podstawę ukarania pracownika karą porządkową, na przykład naganą. 

O złym zachowaniu pracownika można mówić w wielu przypadkach. Notatka służbowa dot. złego zachowania pracownika może odwoływać się zatem do łamania przepisów BHP, do spóźnień, do odmowy wykonywania poleceń służbowych, do traktowania klientów czy współpracowników bez szacunku, do przedłużania przerw w pracy czy do pozostawania w konflikcie ze współpracownikami.

Notatka służbowa ze złego zachowania pracownika może stanowić upomnienie – wtedy należy wręczyć ją pracownikowi osobiście. 

Jeśli notatka służbowa stanowi podstawę ukarania pracownika, można dołączyć ją do jego akt osobowych. Należy pamiętać, że dokument tego typu powinien być możliwie jak najkrótszy i treściwy. Trzeba uwzględnić w nim przede wszystkim dane pracownika, opis sprawy i podpis sporządzającego notatkę, ewentualnie dane świadków zdarzenia. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór notatki służbowej ze złego zachowania pracownika, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa – Złe zachowanie pracownika – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-zle-zachowanie-pracownika-wzor
Notatka służbowa - Złe zachowanie pracownika - wzór
17