Notatka służbowa ze spotkania z rodzicami – przykład

17 

Nauczyciele spotykają się z rodzicami uczniów, kiedy pojawiają się problemy wychowawcze lub edukacyjne. Takie spotkania warto dokumentować, ponieważ notatki służbowe z rozmów z rodzicami stanowią dowód na podjęcie określonych działań w konkretnej sprawie. Notatka służbowa ze spotkania z rodzicami może dotyczyć rozmów o problemach wychowawczych lub o problemach w nauce. Należy przechowywać ją na wypadek ewentualnego postępowania dyscyplinarnego. 

Jakie elementy zawiera wzór notatki służbowej ze spotkania z rodzicami? Przepisy nie mówią nic na temat elementów formalnych takiego dokumentu, dlatego pismo z pewnością powinno uwzględniać datę spotkania i dane osób, które w nim uczestniczyły. Notatka ma opisywać również temat spotkania i jego przebieg. Można zakończyć nią opisem ustaleń i wniosków. Notatka powinna być krótka i rzeczowa.

Notatka służbowa ze spotkania z rodzicami musi zostać podpisana przez rodziców i wychowawcę sporządzającego takie pismo. Pełni ona rolę dowodową na wypadek ewentualnego postępowania wyjaśniającego – pedagog może przedstawić ją kierującemu placówką, przed którym odpowiada.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór notatki służbowej ze spotkania z rodzicami, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa ze spotkania z rodzicami – przykład”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-ze-spotkania-z-rodzicami-przyklad
Notatka służbowa ze spotkania z rodzicami - przykład
17