List intencyjny do dofinansowania – wzór

17 

Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dofinansowania na firmę, przedsiębiorca powinien postarać się o uzyskanie jak największej ilości listów intencyjnych, czyli listów z deklaracją przyszłej współpracy.

Takie pisma świadczą o tym, że nowo otwarta firma nie będzie narzekała na brak kontrahentów. Im więcej listów intencyjnych przedstawi osoba zakładająca swoją działalność, tym większe szanse, że uda jej się osiągnąć sukces, czyli dobrze wykorzystać otrzymane dofinansowanie. 

Warto pamiętać, że listy intencyjne nie stanowią formalnego zobowiązania. Są jedynie obietnicą, deklaracją czy oświadczeniem o chęci podjęcia współpracy. List intencyjny do dofinansowania może określać zakres przyszłej umowy, a także szczegółowo opisywać zamierzone działania. Niezrealizowanie takiej obietnicy nie niesie za sobą jednak żadnych negatywnych konsekwencji.

Dlaczego warto pozyskać listy intencyjne do dofinansowania? Takie deklaracje współpracy oznaczają, że są podmioty zainteresowane oferowanymi produktami czy usługami, czyli że istnieje potencjalne źródło przychodu dla firmy. Z perspektywy urzędu świadczy to zaś o jednym – o minimalnym ryzyku zmarnowania przyznanej przedsiębiorcy dotacji. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór listu intencyjnego do dofinansowania, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „List intencyjny do dofinansowania – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

list-intencyjny-do-dofinansowania-wzor
List intencyjny do dofinansowania - wzór
17