Gwarancja na wykonanie projektu – wzór

17 

Gwarancja na wykonanie projektu jest zawierana między zamawiającym a wykonawcą, mającym na celu zapewnienie odpowiedniej jakości opracowywanej dokumentacji.

W ramach takiej umowy, która zwykle obejmuje okres dwóch lat, chociaż niekiedy może być wydłużona do trzech, wykonujący bierze na siebie odpowiedzialność za potencjalne wady zawarte w projekcie. Wszystkie szczegóły związane z gwarancją powinny być zawarte na piśmie, co pozwala na uniknięcie nieporozumień i ewentualnych konfliktów pomiędzy stronami.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór gwarancji na wykonanie projektu – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Rękojmia ta daje zamawiającemu prawo do żądania od wykonawcy bezpłatnego usunięcia wad w projekcie w wyznaczonym terminie, co jest kluczowe dla zachowania płynności procesu inwestycyjnego.

W razie wystąpienia wad, zamawiający ma prawo do obniżenia wynagrodzenia wykonawcy proporcjonalnie do wpływu wad na wartość projektu.

W sytuacji, gdy wada jest na tyle poważna, że uniemożliwia realizację budowli na podstawie opracowanej dokumentacji, zamawiający może również odstąpić od umowy z wykonawcą.

Tego typu gwarancje mają na celu zapewnienie, że powstały projekt spełnia wymogi jakościowe oraz będzie można go zrealizować zgodnie z planem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwarancja na wykonanie projektu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gwarancja-na-wykonanie-projektu-wzor
Gwarancja na wykonanie projektu - wzór
17