Gwarancja na wykonanie łazienki – wzór

17 

Gwarancja na wykonanie łazienki to dodatkowa ochrona interesu inwestora, która udzielana jest dobrowolnie przez wykonawcę.

Proces udzielenia rękojmi następuje poprzez złożenie oświadczenia, które precyzuje obowiązki gwaranta i uprawnienia kupującego w przypadku, gdy wykonana łazienka nie spełnia wymagań określonych w tym oświadczeniu.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór gwarancji na wykonanie łazienki – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Obowiązki mogą obejmować różnorodne działania, takie jak zwrot zapłaconej ceny, wymiana uszkodzonej części lub jej naprawa, a także świadczenie innych usług związanych z naprawą hipotetycznych usterek.

Jeżeli w oświadczeniu nie określono innego terminu, gwarancja obowiązuje przez dwa lata, licząc od dnia, kiedy wykonana łazienka została przekazana inwestorowi.

Ważne jest, aby gwarancja zawierała informacje na temat sposobu zgłaszania reklamacji oraz działań, które wykonawca podejmuje w razie wystąpienia wad.

Tego rodzaju dokument powinien być sporządzony w sposób jasny i zrozumiały, a także przechowywany przez inwestora w bezpiecznym miejscu na wypadek możliwych problemów związanych z wykonaniem łazienki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwarancja na wykonanie łazienki – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gwarancja-na-wykonanie-lazienki-wzor
Gwarancja na wykonanie łazienki - wzór
17