Zgoda na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym wzór

17 

Przedsiębiorca prowadzący lokal usługowy w nieruchomości, w której jest wspólnota mieszkaniowa, musi uzyskać zgodę na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym. Najkorzystniej jest dla niego przygotować odpowiednie pismo na roczne zebranie wspólnoty, dzięki czemu wniosek będzie mógł zostać omówiony w trakcie zebrania. Prośbę należy kierować do administratora lub zarządcy nieruchomości. 

Czy brak zgody na sprzedaż alkoholu w budynku jednorodzinnym wyklucza możliwość prowadzenia takiej działalności? Zasadniczo, wspólnota mieszkaniowa nie może zabronić prowadzenia działalności gospodarczej w lokalu. Jednak każdy lokator ma obowiązek przestrzegać zasad porządku domowego i musi korzystać ze swojego lokalu w sposób nieutrudniający korzystania z pozostałych lokali innym mieszkańcom.

Zgoda na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym może być wymagana na podstawie regulaminu wspólnoty. Jeśli przedsiębiorca nie chce ryzykować powództwem o sprzedaż lokalu w drodze egzekucji, powinien wykorzystać wzór zgody na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym, który ułatwi mu uzyskanie potrzebnej zgody.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-na-sprzedaz-alkoholu-w-budynku-wielorodzinnym-wzor
Zgoda na sprzedaż alkoholu w budynku wielorodzinnym wzór
17