Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego – wzór

17 

Wykonanie przyłącza gazowego, traktowane jest jako zwykły zarząd nad nieruchomością, dlatego do jego wykonania konieczna jest zgoda większości współwłaścicieli.

Każdy z nich chcąc udzielić zgody na wykonanie przyłącza gazowego, powinien przygotować stosowane oświadczenie woli, w którym tego typu zgoda będzie udzielona.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela – którą zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego udzielana jest w formie pisemnej i powinna zawierać dane współwłaściciela, datę i miejsce sporządzenia, informację o nieruchomości, której zgoda dotyczy, oświadczenie woli o wyrażeniu zgody oraz informację o znajomości zakresu prac, jakie będą wykonywane na nieruchomości.

Zgoda musi zostać własnoręcznie podpisana przez współwłaściciela.

Udzielona zgoda pełni rolę dowodową przy ewentualnych sporach, powinna mieć formę pisemną, ponieważ dzięki temu może zostać dołączona do dokumentacji składanej w spółce gazowej, która będzie odpowiadała za wykonanie przyłącza.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-wykonanie-przylacza-gazowego-wzor
Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego - wzór
17