Wypowiedzenie umowy Tauron – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę z firmą Tauron? Aby zakończyć współpracę z dostawcą energii, należy sporządzić wypowiedzenie umowy Tauron w formie pisemnej.

Oświadczenie woli o rezygnacji z usług przedsiębiorstwa powinno zostać odręcznie podpisane i dostarczone firmie osobiście lub listownie. Umowę można wypowiedzieć bez względu na to, czy została zawarta na czas określony, czy nieokreślony.

Jednak zerwanie umowy terminowej z reguły wiąże się z naliczeniem tak zwanej kary umownej, a umowę bezterminową można rozwiązać z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Firma Tauron jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, zajmującym się dostarczaniem energii elektrycznej do domów prywatnych i firm.

Grupa TAURON dostarcza ponad 51 TWh energii elektrycznej rocznie do wszystkich swoich klientów, czyli do około 5,6 milionów podmiotów. Firma jest drugim co do wielkości producentem i sprzedawcą energii w kraju.

Opracowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Tauron to gotowy do wypełnienia druk, który można pobrać w formacie PDF lub DOC. Po podpisaniu wystarczy przesłać go dostawcy energii, na przykład listem poleconym.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Tauron – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-tauron-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Tauron - wzór PDF DOC
17