Wypowiedzenie umowy T-mobile – wzór PDF DOC

17 

Wypowiedzenie umowy T-mobile musi nastąpić na piśmie, przy czym firma nie udostępnia swoim klientom gotowego do wypełnienia formularza.

Przygotowując oświadczenie woli o wypowiedzeniu umowy samodzielnie, należy pamiętać o ujęciu w nim swoich danych identyfikacyjnych klienta oraz o czytelnym podpisaniu dokumentu.

Wypowiedzenie umowy przed terminem wiąże się z obowiązkiem uiszczenia kary umownej. Klientów obowiązuje także okres wypowiedzenia umowy, obejmujący pełny okres rozliczeniowy. 

T-mobile to dostawca internetu, telewizji i telefonii (komórkowej). Oferta firmy jest skierowana do klientów indywidualnych, a także do małych i dużych firm. Marka zajmuje się również sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów czy telewizorów. 

Przygotowany przez nas gotowy do wypełnienia wzór wypowiedzenia umowy T-mobile jest dostępny w formacie DOC i PDF. Wystarczy uzupełnić go swoimi danymi osobowymi, podpisać i dostarczyć firmie, na przykład listownie lub osobiście w jednym z punktów obsługi klienta.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy T-mobile – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-t-mobile-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy T-mobile - wzór PDF DOC
17