Wypowiedzenie umowy PGE Obrót S.A. – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę zawartą z PGE Obrót S.A? Wypowiedzenie umowy z dostawcą energii elektrycznej musi odbywać się na piśmie. Zgodnie z przepisami, umowę tego typu można rozwiązać w każdym czasie.

Jeśli kontrakt jest bezterminowy, jego wypowiedzenie wymaga zachowania okresu wypowiedzenia. Natomiast zerwanie umowy terminowej może skutkować nałożeniem na klienta kary umownej.

Wypowiedzenie umowy PGE Obrót S.A powinno uwzględniać między innymi dane klienta oraz jego czytelny podpis. Przed przygotowaniem takiego dokumentu warto ponownie zapoznać się z zapisami obowiązującego kontraktu. 

Firma PGE Obrót S.A. zajmuje się przede wszystkim obrotem energią elektryczną na terenie całego kraju. Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie. 

Opracowany przez nas gotowy do wypełnienia wzór wypowiedzenia umowy PGE Obrót S.A. można pobrać ze strony w formacie PDF i DOC. Druk wystarczy uzupełnić, podpisać i przesłać firmie na przykład listem poleconym. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy PGE Obrót S.A. – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-pge-obrot-s-a-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy PGE Obrót S.A. - wzór PDF DOC
17