Wypowiedzenie umowy Czyste Powietrze – wzór

17 

Rozwiązanie umowy Czyste Powietrze to nic innego jak rezygnacja z dofinansowania. Taka rezygnacja musi przyjmować formę pisemną, dlatego warto przygotować ją w oparciu o wzór wypowiedzenia umowy Czyste Powietrze. Należy pamiętać, że rezygnacja z dofinansowania jest możliwa w sytuacji, kiedy podczas realizacji projektu wystąpią nieprawidłowości uniemożliwiające realizację projektu lub czyniące projekt niecelowym. 

Z reguły, wypowiedzenie umowy Czyste Powietrze wiąże się z koniecznością zachowania okresu wypowiedzenia oraz z obowiązkiem zwrotu pobranych już środków – chyba że nie zostały jeszcze wypłacone. Co ważne, zwrot dofinansowania może zostać powiększony również o odsetki, o czym beneficjent powinien zostać poinformowany w umowie. 

Wypowiedzenie umowy Czyste Powietrze wymaga uzasadnienia rezygnacji z dofinansowania. Jeśli beneficjent dogada się z instytucją, z którą zawarł kontrakt, może wypowiedzieć umowę za porozumieniem stron, a wtedy nie ma obowiązku zwracania całej kwoty otrzymanego wsparcia finansowego. 

Gotowy wzór wypowiedzenia umowy Czyste Powietrze pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Czyste Powietrze – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-czyste-powietrze-wzor
Wypowiedzenie umowy Czyste Powietrze - wzór
17