Wypowiedzenie umowy McFIT – wzór PDF DOC

17 

Karnet klubu fitness z reguły odnawia się automatycznie, co oznacza, że dochodzi do przedłużenia umowy na kolejny okres lub bezterminowo. Aby do tego nie dopuścić, klient musi złożyć pisemne wypowiedzenie umowy.

Rozwiązanie umowy z klubem McFIT przebiega na takich samych zasadach. Klientów obowiązuje okres wypowiedzenia wskazany w umowie. Bez zachowania okresu wypowiedzenia umowę można rozwiązać tylko w uzasadnionych okolicznościach, takich jak choroba czy ciąża. 

McFIT to niemiecka sieć siłowni, dostępna w Polsce w takich miastach jak Warszawa czy Białystok. Marka kieruje się prostymi zasadami. Wykupienie karnetu na siłownię obejmuje dostęp do każdej strefy wraz z opłatą za prysznic.

Firma pozwala też wnosić do obiektu własne napoje. Większość jej siedzib pracuje 365 dni w roku i jest otwarta 24 godziny na dobę. 

Opracowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy McFIT to gotowy do wypełnienia druk, dostępny w formacie PDF i DOC. Dokument wystarczy uzupełnić swoimi danymi osobowymi i podpisać, a następnie przesłać na adres firmy listem poleconym. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy McFIT – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-mcfit-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy McFIT - wzór PDF DOC
17