Wypowiedzenie umowy Gazeta Wyborcza – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę prenumeraty Gazety Wyborczej? Wypowiedzenie umowy Gazeta Wyborcza wymaga sporządzenia pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji.

Wypowiedzenie jest skuteczne po upływie okresu wypowiedzenia, który może trwać od tygodnia do kilku miesięcy. Dokładne informacje na temat sposobu złożenia wypowiedzenia i obowiązującego okresu wypowiedzenia zawiera sama umowa.

Rozwiązanie umowy subskrypcji nie wiąże się z naliczeniem żadnej kary umownej. Klient może liczyć nawet na zwrot części poniesionych kosztów w związku z zakupem prenumeraty (za niewykorzystaną część dostaw).

Gazeta Wyborcza to ogólnopolski opiniotwórczy dziennik społeczno-polityczny o profilu centro-liberalnym. Gazeta jest wydawana od 1989 roku w Warszawie, przez spółkę Agora. Redaktorem naczelnym od początku istnienia dziennika jest Adam Michnik.

Opracowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Gazeta Wyborcza to kompletny, łatwy do wypełnienia druk, który umożliwia skuteczne rozwiązanie umowy prenumeraty. Dokument można pobrać w formacie DOC i PDF. Po uzupełnieniu i podpisaniu można przesłać go spółce na przykład pocztą. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Gazeta Wyborcza – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-gazeta-wyborcza-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Gazeta Wyborcza - wzór PDF DOC
17