Wypowiedzenie umowy Gaspol – wzór PDF DOC

17 

Jak przygotować wypowiedzenie umowy Gaspol? Rozwiązanie umowy z dostawcą gazu wymaga sporządzenia wypowiedzenia w formie pisemnej, czyli oświadczenia woli o rezygnacji z usług przedsiębiorstwa, w którym zawarte zostaną między innymi dane osobowe klienta.

Wypowiedzenie umowy zawartej na czas określony może skutkować naliczeniem kary umownej. Z kolei umowę bezterminową można rozwiązać bez takich konsekwencji, za to z obowiązkiem zachowania okresu wypowiedzenia, o czym klienta powinna informować podpisana umowa. 

Firma Gaspol posiada ponad 30-letnie doświadczenie w obrocie gazem płynnym. Marka ma swoje terminale między innymi w Gdańsku czy w Małaszewiczach.

Jej głównym udziałowcem jest holenderska spółka SHV Energy, która dostarcza nowoczesne rozwiązania energetyczne dla kilkudziesięciu milionów klientów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i w Ameryce Południowej.

Opracowany wzór wypowiedzenia umowy Gaspol to kompletny, łatwy do wypełnienia druk w formacie PDF i DOC, który wystarczy uzupełnić, podpisać i przesłać firmie. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Gaspol – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-gaspol-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Gaspol - wzór PDF DOC
17