Wypowiedzenie umowy 4Life Direct – wzór PDF DOC

17 

Jak wypowiedzieć umowę z 4Life Direct? Umowa ubezpieczeniowa może zostać rozwiązana w każdym czasie. Zgodnie z przepisami, jeśli została ona zawarta na okres przekraczający 6 miesięcy, to klient ma prawo odstąpić od niej w ciągu jednego miesiąca.

Później również przysługuje mu prawo wypowiedzenia, jednak na zasadach określonych w ogólnych warunkach umowy. Z reguły, wypowiedzenie umowy 4Life Direct będzie wiązało się z obowiązkiem zachowania okresu wypowiedzenia. 

4Life Direct jest częścią grupy 4Life International Group. Jej siedziba główna znajduje się w Londynie. Marka działa na rynku polskim, czeskim, słowackim i węgierskim. W Polsce funkcjonuje od 2008 roku.

Wzór wypowiedzenia umowy 4Life Direct został opracowany tak, aby ułatwiać rozwiązanie umowy każdemu klientowi. Druk można pobrać w formacie PDF i DOC. Wystarczy wypełnić go swoimi danymi i podpisać, a następnie przesłać firmie listem poleconym. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy 4Life Direct – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-4life-direct-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy 4Life Direct - wzór PDF DOC
17