Wniosek rodziców o pozostawienie nauczyciela wzór

17 

Pozostawienie nauczyciela to rozwiązanie, którym zainteresowani są uczniowie i ich rodzice w przypadku, kiedy pedagog bardzo dobrze sprawdza się w swojej roli. Może to być nauczyciel, do którego uczniowie zdążyli się przyzwyczaić lub zupełnie nowy pedagog, zatrudniony jedynie na zastępstwo lub okres próbny. Wzór wniosku rodziców o pozostawienie nauczyciela może zostać wykorzystany w przypadku, kiedy dotyczy uczniów niepełnoletnich – pełnoletni uczniowe składają taki wniosek samodzielnie. 

Wniosek rodziców o pozostawienie nauczyciela kieruje się do dyrektora placówki, który podejmuje w szkole decyzje kadrowe. Pismo musi zostać starannie uzasadnione, ponieważ to od użytych argumentów może zależeć sposób rozwiązania sprawy przez dyrektora. 

Warto pamiętać przy tym, że dyrektor nie może zwolnić nauczyciela przebywającego na zwolnieniu, aby zatrudnić na jego miejsce nauczyciela zastępującego. Pedagog na zwolnieniu ma prawo wrócić na swoje stanowisko po powrocie do pracy. Wniosek rodziców o pozostawienie nauczyciela nie zawsze więc zostać rozpatrzony pozytywnie.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku rodziców o pozostawienie nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek rodziców o pozostawienie nauczyciela wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-rodzicow-o-pozostawienie-nauczyciela-wzor
Wniosek rodziców o pozostawienie nauczyciela wzór
17