Wniosek o zamontowanie barierki przy wejściu do klatki schodowej wzór

17 

Kiedy wejście na klatkę schodową i wyjście z budynku stają się utrudnione dla jego lokatorów ze względu na wiek czy stan zdrowia, warto pomyśleć o złożeniu wniosku dotyczącego montażu barierki. Taki element pozwala wesprzeć się w trakcie pokonywania schodów, a dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo w okresie zimowym, kiedy nawierzchnie są zaśnieżone lub oblodzone.

O montażu barierki przy wejściu do klatki schodowej decyduje zarządca nieruchomości – wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa. Wniosek o zamontowanie barierki należy skierować zatem do administracji.

Inwestycja w postaci montażu barierki przy wejściu do klatki schodowej zostanie sfinansowana ze środków zgromadzonych w ramach funduszu remontowego, o ile popiera ją większość mieszkańców. Do wniosku można dołączyć zatem listę lokatorów wyrażających zgodę na takie rozwiązanie. 

Jak umotywować wniosek o montaż barierki przy wejściu? Wystarczy powołać się tutaj na podeszły wiek lokatorów lub na choroby czy niepełnosprawność mieszkańców, wyjaśniając, że mają oni trudności z poruszaniem się, a tym samym z wchodzeniem i wychodzeniem z budynku.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o montaż barierki przy wejściu do klatki schodowej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o zamontowanie barierki przy wejściu do klatki schodowej wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-zamontowanie-barierki-przy-wejsciu-do-klatki-schodowej-wzor
Wniosek o zamontowanie barierki przy wejściu do klatki schodowej wzór
17