Harmonogram sprzątania klatki schodowej – wzór

17 

Klatki schodowe w blokach bardzo często sprzątane są przez samych lokatorów. W wielu spółdzielniach panuje zwyczaj przygotowywania harmonogramów sprzątania.

Taki harmonogram przewiduje, że każdy właściciel lokalu sprząta swoją klatkę raz w tygodniu w ustalonej kolejności, naprzemiennie, czyli w praktyce co kilka tygodni. W taki sposób mieszkańcy mogą oszczędzić na usłudze sprzątania i dzielić się obowiązkami w sprawiedliwy sposób.

Przejrzysty harmonogram sprzątania klatki schodowej pozwala uniknąć sporów i nieporozumień pomiędzy sąsiadami, dlatego warto wywiesić go w miejscu publicznym, na przykład na ścianie klatki schodowej. Druk powinien wskazywać konkretną datę i nazwisko sprzątającego, określone na każdy kolejny tydzień, na przykład na pół roku do przodu. 

Jeśli harmonogram sprzątania nie obowiązuje, lokatorzy mogą złożyć do zarządcy nieruchomości wniosek o zatrudnienie firmy sprzątającej. Opłaty za taką usługę będą obciążały solidarnie wszystkich mieszkańców. Wskazaniem do zastosowania takiego rozwiązania będzie na przykład podeszły wiek czy zły stan zdrowia mieszkańców.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór harmonogramu sprzątania klatki schodowej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Harmonogram sprzątania klatki schodowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

harmonogram-sprzatania-klatki-schodowej-wzor
Harmonogram sprzątania klatki schodowej - wzór
17