Wniosek o remont klatki schodowej – wzór

17 

Dbanie o należyty stan techniczny klatki schodowej to obowiązek zarządcy nieruchomości. Wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa powinny kontrolować zatem stan tej części wspólnej budynku i dokonywać jej obrębie niezbędnych napraw czy remontów.

Lokatorzy również mają prawo zgłosić administracji konieczność przeprowadzenia remontu na klatce schodowej. Pismo w tej sprawie warto przygotować wspólnie lub dołączyć do niego listę z podpisami mieszkańców popierających taką inicjatywę. 

Wniosek o remont klatki schodowej powinien opisywać jej stan techniczny. Za przeprowadzeniem remontu przemawiać będą łuszcząca się ze ścian farba, plamy i zacieki na suficie, uszkodzone stopnie schodów, niestabilne balustrady czy nieszczelne, niedomykające się okna. 

Po rozpatrzeniu pisma pracownicy spółdzielni powinni dokonać oględzin klatki schodowej i zaplanować niezbędne prace remontowe. Odpowiedzi na pismo można spodziewać się w terminie 30 dni. Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków zgromadzonych na funduszu remontowym.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o remont klatki schodowej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Podanie o remont klatki schodowej koniecznie należy sporządzić w formie pisemnej!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o remont klatki schodowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-remont-klatki-schodowej-wzor
Wniosek o remont klatki schodowej - wzór
17