Prośba o zgodę na wymianę kaloryferów wzór

17 

Bez względu na to, czy osoba zajmująca mieszkanie w bloku jest jego właścicielem, czy jedynie najemcą, musi uzyskać zgodę na inwestycję związaną z wymianą kaloryferów, ich usunięciem czy dodaniem kolejnego grzejnika w wybranym pomieszczeniu.

Właścicielem instalacji grzewczej w budynku wielorodzinnym zawsze jest bowiem wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa. Zmian w tym zakresie nie wolno dokonywać zatem samowolnie. 

W odpowiedzi na pisemną prośbę o zgodę na wymianę kaloryferów inwestor otrzyma warunki techniczne takiej wymiany – pod warunkiem, że administracja zaakceptuje jego wniosek.

Przestrzeganie określonych w dokumencie warunków technicznych jest konieczne, aby nie doszło do zaburzenia przesyłu energii cieplnej, ponieważ to może nieść za sobą negatywne skutki zarówno dla inwestora, jak i dla innych mieszkańców budynku. 

Pismo z prośbą o zgodę na wymianę kaloryferów warto złożyć na co najmniej jeden miesiąc przed planowanym rozpoczęciem prac. Wniosek należy także starannie uzasadnić, powołując się między innymi na dokonywanie remontu mieszkania i chęć jego unowocześnienia.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór prośby o zgodę na wymianę kaloryferów, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o zgodę na wymianę kaloryferów wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-zgode-na-wymiane-kaloryferow-wzor
Prośba o zgodę na wymianę kaloryferów wzór
17