Podanie o remont klatki schodowej – wzór

17 

Klatki schodowe w budynkach wielorodzinnych stanowią część wspólną nieruchomości, co oznacza, że o ich stan techniczny powinien dbać zarządca budynku. Spółdzielnia mieszkaniowa czy też wspólnota ma obowiązek kontrolowania stanu części wspólnych, dokonywania niezbędnych napraw, remontów czy wymian.

Powinna także reagować na zawiadomienia ze strony mieszkańców, którzy zgłaszają, że części wspólne są w złym stanie. Podanie o remont klatki schodowej obliguje zarządcę do ustosunkowania się do takiego pisma w ciągu 30 dni. 

Przygotowując wniosek o remont klatki schodowej, mieszkańcy bloku powinni skupić się na opisie stanu technicznego schodów, balustrad, ścian i sufitów. Jeśli wyglądają one bardzo nieestetycznie, są zaniedbane i zniszczone, pismo będzie uzasadnione.

Warto pamiętać również, że pomysł remontu musi popierać większość mieszkańców – inwestycja zostanie bowiem sfinansowana ze wspólnego funduszu remontowego. Pobierz gotowy do wypełnienia wzór podania o remont klatki schodowej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o remont klatki schodowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-remont-klatki-schodowej-wzor
Podanie o remont klatki schodowej - wzór
17