Pismo o uprzątnięcie klatki schodowej – wzór

17 

Klatki schodowe są częścią wspólną nieruchomości, dlatego powinny być użytkowane w odpowiedni sposób. Lokatorów obowiązują tutaj nie tylko zapisy regulaminu spółdzielni mieszkaniowej, ale również przepisy dotyczące higieny czy bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Na klatce powinien panować porządek, aby nie doszło do inwazji robactwa. Problemem może okazać się także zagracanie klatki, na przykład nieużywanymi meblami, wózkami czy rowerami.

W takim przypadku, kiedy lokatorzy nie dbają o porządek na klatce schodowej, sprawę warto zgłosić administracji. Zarządca budynku dysponuje środkami, które pozwolą zdyscyplinować lokatora generującego na klatce bałagan. 

Pismo o uprzątnięcie klatki schodowej można złożyć osobiście w siedzibie spółdzielni lub przesłać pocztą. Do dokumentu warto dołączyć zdjęcia z klatki schodowej.

Prośba o uprzątnięcie może wskazywać także na konsekwencje, jakimi skutkować będzie brak reakcji ze strony zarządcy nieruchomości, na przykład rozwój robactwa czy ryzyko zablokowania drogi ewakuacji na wypadek pożaru.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma o uprzątnięcie klatki schodowej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo o uprzątnięcie klatki schodowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-o-uprzatniecie-klatki-schodowej-wzor
Pismo o uprzątnięcie klatki schodowej - wzór
17