Wniosek o przesunięcie terminu poboru gazu wzór

17 

Jak napisać wniosek o przesunięcie terminu poboru gazu? Wniosek taki to oficjalne pismo skierowane do dostawcy gazu, jakim jest gazownia, w której złożyliśmy wniosek o przyłącze gazu.

W piśmie jako przyszły klient prosimy o zmianę ustalonego wcześniej terminu poboru gazu. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku, gdy wystąpiły nieprzewidziane okoliczności uniemożliwiające pobranie gazu w planowanym terminie.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku o przesunięcie terminu poboru gazu – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek o przesunięcie terminu poboru gazu powinien zawierać precyzyjne uzasadnienie przyczyn, dla których klient prosi o zmianę daty poboru gazu, a także nowy proponowany termin poboru.

Dostawca gazu następnie podejmie decyzję w oparciu o przedstawione argumenty zezwalając na zmianę daty w której pobór gazu będzie możliwy.

Zezwolenie gazowni na przesunięcie terminu poboru gazu może być korzystne dla klienta, który tym sposobem uniknie ewentualnej finansowej kary związanej z opóźnieniem w wykonaniu przyłącza gazu i jego odbiorem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o przesunięcie terminu poboru gazu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-przesuniecie-terminu-poboru-gazu-wzor
Wniosek o przesunięcie terminu poboru gazu wzór
17