Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe – wzór

17 

Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe składa się w sytuacji, gdy planuje się instalację lub zmianę systemu ogrzewania w budynku na oparty o gaz ziemny. Takie podanie należy złożyć we właściwym wydziale starostwa powiatowego odpowiedzialnym za nadzór budowlany.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku o pozwolenie na ogrzewanie gazowe – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

W celu uzyskania pozwolenia, konieczne jest dostarczenie odpowiednich dokumentów, takich jak projekt budowlany z zamieszczonym schematem wewnętrznych instalacji gazowych, informacje o warunkach przyłączenia do sieci gazowej, opinię kominiarską potwierdzającą bezpieczeństwo instalacji, mapę poglądową oraz oświadczenie, które potwierdza prawo właściciela nieruchomości do dysponowania nią na cele budowlane.

Wnioskodawca powinien złożyć wniosek wraz z wymaganymi dokumentami z odpowiednim wyprzedzeniem przed rozpoczęciem prac instalacyjnych. Decyzja o przyznaniu pozwolenia na ogrzewanie gazowe zostanie wydana w terminie nie dłuższym niż 65 dni od złożenia wniosku.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku inwestor może przystąpić do prac związanych z instalacją.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-pozwolenie-na-ogrzewanie-gazowe-wzor
Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe - wzór
17