Wniosek o instalację kolców oraz siatki odstraszających gołębie wzór

17 

Gołębie siadające na balkonach czy dachu stanowią potencjalne zagrożenie z powodu chorób, jakie mogą przenosić. Poza tym, ich obecność na budynku prowadzi do zanieczyszczania balkonów czy okien mieszkań prywatnych.

Aby odstraszyć ptactwo, nie robiąc mu przy tym krzywdy, można zainstalować na balkonach siatki odstraszające, a na parapetach i zadaszeniach kolce, które również pełnią rolę odstraszającą.

Decyzji w sprawie montażu takich elementów lokatorzy nie mogą podejmować jednak samowolnie. Konieczne jest złożenie wniosku o instalację kolców i siatki odstraszających gołębie do administracji budynku, czyli do wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. 

Balkony stanowią część elewacji, a ta jest z kolei częścią wspólną nieruchomości, dlatego żaden z lokatorów nie może samodzielnie decydować o montażu takich elementów jak siatki czy kolce.

Swój wniosek w tej sprawie skierowany do zarządcy budynku powinien także odpowiednio uzasadnić, odwołując się do problemów, jakie generuje obecność gołębi na balkonie i parapetach. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o instalację kolców oraz siatki odstraszających gołębie, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o instalację kolców oraz siatki odstraszających gołębie wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-instalacje-kolcow-oraz-siatki-odstraszajacych-golebie-wzor
Wniosek o instalację kolców oraz siatki odstraszających gołębie wzór
17