Wniosek o przeprowadzenie zwalczenia prusaków oraz pozostałych owadów wzór

17 

Obowiązek dbania o czystość i higienę w budynku wielorodzinnym obciąża zarówno wszystkich lokatorów, jak i zarządcę nieruchomości, czyli wspólnotę lub spółdzielnię mieszkaniową.

Jeśli problemem staje się robactwo, takie jak prusaki czy inne owady, sprawę należy skierować jednak bezpośrednio do administracji, która podejmie działania obejmujące cały budynek.

Jest to uzasadnione faktem, iż usunięcie takich intruzów jedynie z mieszkania prywatnego, nie rozwiąże problemu – owady rozprzestrzenią się na inne lokale i szybko powrócą do oczyszczonego z nich mieszkania.

Dla osiągnięcia oczekiwanego efektu konieczne jest więc przeprowadzenie dezynsekcji we wszystkich lokalach jednocześnie, a także w częściach wspólnych nieruchomości.

Wniosek o przeprowadzenie zwalczania prusaków oraz pozostałych owadów warto przygotować niezwłocznie po wykryciu takiego problemu. Prośbę należy także stosownie uzasadnić. Pismo można złożyć osobiście w siedzibie spółdzielni mieszkaniowej, bądź też przesłać je pocztą na jej adres korespondencyjny. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o przeprowadzenie zwalczania prusaków oraz pozostałych owadów, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o przeprowadzenie zwalczenia prusaków oraz pozostałych owadów wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-przeprowadzenie-zwalczenia-prusakow-oraz-pozostalych-owadow-wzor
Wniosek o przeprowadzenie zwalczenia prusaków oraz pozostałych owadów wzór
17