Wniosek o drogę dojazdową – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Wniosek o drogę dojazdową jest dokumentem, który może być składany w różnych sytuacjach, takich jak utwardzenie nawierzchni czy wytyczenie nowej drogi dojazdowej.

W przypadku potrzeby utwardzenia drogi, podanie kieruje się do zarządcy odcinka, natomiast gdy chodzi o wytyczenie nowej drogi dojazdowej, pismo trzeba złożyć w gminie.

W obu przypadkach konieczne jest uzasadnienie zgłoszenia, odnosząc się do problemów związanych z obecnym stanem technicznym nawierzchni, jak również można przedstawić propozycję rozwiązania problemu, na przykład wskazując sposób utwardzania odcinka.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku o drogę dojazdową – który zakupisz poniżej:

 

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Podczas sporządzania, ważne jest uwzględnienie pewnych elementów, które powinny się w nim znaleźć. Należy zawrzeć datę i miejsce sporządzenia wniosku. Kolejny punkt to podanie danych zgłaszającego oraz zarządcy drogi.

Warto dodatkowo precyzyjnie określić odcinek, przez który ma biec trasa dojazdowa. Na koniec, niezbędne jest umieszczenie podpisu wnioskodawcy, co potwierdza zgodność wszystkich przedstawionych informacji.

1 opinia dla Wniosek o drogę dojazdową – wzór

  1. Lucyna Samulczyk

    Wniosek bez zarzutów, pozdrawiam i dziękuję.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-droge-dojazdowa-wzor
Wniosek o drogę dojazdową - wzór
17