Wniosek do Dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia – wzór

17 

Nauczyciel może wnieść wniosek do dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia, jeśli potrzebuje czasu, aby dojść do siebie ze względu na zły stan zdrowia. Urlop przysługuje nauczycielom, którzy przepracowali nieprzerwanie co najmniej 7 lat, w wymiarze nie niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć. Zgodnie z przepisami Karty Nauczyciela, urlop ten jest płatny i może trwać maksymalnie 3 lata.

Jeśli nauczyciel spełnia warunki, może wykorzystać wzór wniosku do dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia i dołączyć do niego orzeczenie od lekarza uprawnionego do przeprowadzenia badań medycyny pracy. Dopiero na podstawie takich dokumentów dyrektor może udzielić nauczycielowi urlopu. 

Zgodnie z przepisami, wniosek do dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia można złożyć w celu przeprowadzenia zaleconego leczenia choroby zagrażającej wystąpieniem choroby zawodowej, a także na leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację uzdrowiskową. Urlop należy się również w przypadku depresji.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku do dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek do Dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-do-dyrektora-o-urlop-dla-poratowania-zdrowia-wzor
Wniosek do Dyrektora o urlop dla poratowania zdrowia - wzór
17