Umowa zlecenie dla księgowej – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak wygląda umowa zlecenie dla księgowej? Umowa zlecenie dla księgowej nie może nosić znamion umowy o pracę, a to oznacza, że nie powinna nakładać na księgową obowiązku świadczenia pracy w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, na jego rzecz i pod jego nadzorem.

Do umowy zlecenia (umowy o świadczenie usług księgowych) stosowane będą przepisy kodeksu cywilnego, a nie kodeksu pracy, co również warto mieć na uwadze. 

Umowa zlecenia dla księgowej powinna w precyzyjny sposób określać zakres obowiązków pracownika oraz sposób naliczania jego wynagrodzenia.

Wśród obowiązków księgowej można wyliczyć zaś między innymi prowadzenie bieżącej dokumentacji księgowej, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych  czy prowadzenie i przechowywanie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dokładny zakres obowiązków księgowej/księgowego strony ustalają na zasadzie pełnej swobody. 

Kliknij przycisk widoczny poniżej, jeśli potrzebujesz gotowego wzoru umowy zlecenia dla księgowej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Umowa zlecenie dla księgowej – wzór

  1. Piotr Pawlak

    łatwy proces zakupu, pismo dostałem na podany przy zamówieniu adres mailowy, wzór umowy sporządzony starannie, i dodatkowo możliwość edycji dokumentu

    • Grzegorz Szwaciński

      Zawsze staramy się, aby przygotowane przez nas dokumenty były kompletne, a także posiadały możliwość edycji.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-zlecenie-dla-ksiegowej-wzor
Umowa zlecenie dla księgowej - wzór
17