Umowa rezerwacyjna lokalu – wzór

17 

Umowę rezerwacyjną lokalu zawierają m.in. deweloper lub aktualny właściciel lokalu wraz z potencjalnym nabywcą. Taki kontrakt sprawia, że sprzedający wyłącza na dany czas mieszkanie z oferty.

W tym czasie nabywca przygotowuje się do zakupu, lecz jednocześnie ma prawo do rezygnacji z nabycia lokalu bez ponoszenia dużych konsekwencji.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy rezerwacyjnej lokalu, którą pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Na podstawie umowy rezerwacyjnej nie można dochodzić zawarcia umowy kupna sprzedaży przed sądem. Najczęściej zabezpiecza się ją za pomocą wpłacenia zaliczki lub zadatku.

Treść dokumentu zawiera podstawowe informacje dotyczące planowanej transakcji. Jeśli znajdzie się w nim planowana data zawarcia umowy kupna-sprzedaży, ma się już do czynienia z umową rezerwacyjną z elementami umowy przedwstępnej.

Normalnie wzór umowy rezerwacyjnej uzupełnia się tylko danymi stron i danymi przedmiotu umowy. Można też zawrzeć w dokumencie informacje o konsekwencjach niewywiązania się z umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa rezerwacyjna lokalu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-rezerwacyjna-lokalu-wzor
Umowa rezerwacyjna lokalu - wzór
17