Umowa podnajmu części lokalu użytkowego wzór

17 

Jak napisać umowę podnajmu lokalu użytkowego? Zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego wynajmowany lokal użytkowy może zostać oddany w całości lub części – osobie trzeciej w podnajem. W takim przypadku zarówno najemca, jak i podnajemca są zobowiązani do przestrzegania zasad wynikających z pierwotnej umowy podpisanej z właścicielem.

Umowa podnajmu jest zawierana między najemcą a podnajemcą lokalu. Powinna zostać sporządzona na piśmie i zawierać następujące składowe: określenie stron umowy; opis przedmiotu najmu; oznaczenie umowy najmu; określenie przeznaczenia lokalu; podanie wysokości, terminu i sposobu zapłaty czynszu; określenie zasad rozliczania pozostałych opłat; wskazanie czasu trwania umowy i zasad jej rozwiązania.

W dokumencie warto również zawrzeć zapisy odnoszące się do kwestii kaucji, wprowadzania zmian w lokalu czy przewidzianych kar umownych za niewywiązanie się z umowy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy podnajmu części lokalu użytkowego, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa podnajmu części lokalu użytkowego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-podnajmu-czesci-lokalu-uzytkowego-wzor
Umowa podnajmu części lokalu użytkowego wzór
17