Umowa o wykonanie strony Internetowej – wzór

17 

Czym jest umowa o wykonanie strony internetowej? W ramach umowy o wykonanie strony www wykonawca zobowiązuje się stworzyć stronę internetową dla zamawiającego. Umowa określa, pod jakim adresem domeny ma zostać umieszczona strona. Przewiduje także przeniesienie na zamawiającego praw autorskich.

Umowa o wykonanie strony internetowej to umowa o dzieło lub umowa nienazwana z elementami umowy o dzieło i elementami umowy o świadczenie usług. Dokument powinien określać rezultat umowy, czyli docelowy wygląd i funkcjonalność strony internetowej. W treści umowy strony mogą opisać poszczególne etapy wykonania strony wraz z harmonogramem prac. 

Umowa powinna zostać zawarta na czas określony lub nieokreślony. Należy wskazać w niej także wysokość, termin i sposób wypłacania wynagrodzenia dla wykonawcy.

Bardzo istotne jest, aby kontrakt uwzględniał opis procedury poprawek, czyli procedurę zgłaszania konieczności wykonania poprawek i sposób ich realizacji. Warto też odróżnić poprawki od wprowadzania zmian – takie usługi należy traktować jako dodatkowe.

Jeśli potrzebujesz gotowego do wypełnienia wzoru umowy o wykonanie strony internetowej, kliknij przycisk poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa o wykonanie strony Internetowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-o-wykonanie-strony-internetowej-wzor
Umowa o wykonanie strony Internetowej - wzór
17