Umowa na mały zakres prac budowlanych – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Umowa na mały zakres prac budowlanych to dokument, który sporządza się w przypadku zlecania ściśle określonego zakresu robót, na przykład na wykopanie fundamentów, a nie celem zrealizowania całości inwestycji, czyli przeważnie wzniesienia budynku.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy na mały zakres prac budowlanych, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Mimo to musi zawierać wszelkie niezbędne elementy, jakie wymagane są w umowie o prace budowlane. Ten rodzaj kontraktu nakłada na wykonawcę obowiązek zorganizowania prac, które są zgodne z zasadami wiedzy technicznej i ustalonym projektem, natomiast inwestora zobowiązuje do ich odbioru oraz uiszczenia odpowiedniego wynagrodzenia.

Umowa na mały zakres prac budowlanych musi określać jej strony, cel, przedmiot oraz dokładny zakres zlecenia. Powinna również zawierać odniesienie do kwoty wynagrodzenia, a także terminu zapłaty i powiązanej z nim daty zakończenia prac.

Dokument powinien także uwzględnić obowiązki i prawa obu stron, szczegółowe warunki ewentualnego wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy. Często zawiera również wzmianki o przewidywanych karach umownych, jakie mogą się pojawić w przypadku niespełnieniu warunków kontraktu.

1 opinia dla Umowa na mały zakres prac budowlanych – wzór

  1. Mariusz P.

    wzór umowy jest OK. Pozdrawiam M.P.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-na-maly-zakres-prac-budowlanych-wzor
Umowa na mały zakres prac budowlanych - wzór
17